وبینار تخصصی و پژوهشی با عنوان ارزیابی استراتژی سازمان برگزار شد
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری سلسله وبینارهای تخصصی و پژوهشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال 1401 با عنوان «ارزیابی استراتژی سازمان»به میزبانی دفتر پژوهش، طرح و برنامه درسی خبر داد.
 ١٠:١٢ - شنبه ٢١ خرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاور وزیر نفت در امور بانوان و خانواده تأکید کرد: ضرورت هم افزایی با سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سطح ملی و حرکت به سمت توسعه توانمندسازی مهارتی
مشاور وزیر نفت در امور بانوان و خانواده در بازدید از مراکز خواهران و برادران آموزش فنی و حرفه ای اسلامشهر بر ضرورت هم افزایی با سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سطح ملی و حرکت به سمت توسعه توانمندسازی مهارتی تأکید کرد.
 ١٣:٠٤ - جمعه ٢٠ خرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
از سوی معاون وزیر کار؛ مدیر نمونه ستادی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزیده شد
از سوی غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مدیرکل آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان به عنوان مدیرنمونه ستادی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزیده شد.
 ٠٨:٠٦ - چهارشنبه ١٨ خرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
طراحی و راه اندازی سامانه رفاهی کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
سامانه رفاهی کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با هدف مکانیزه شدن درخواست ها و تسریع در پاسخگویی به نیازهای رفاهی منابع انسانی طراحی و راه اندازی شد.
 ١١:٢٨ - دوشنبه ١٦ خرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش های ضمن خدمت کارکنان، راهی به سوی توانمندسازی و توسعه مؤثر ایفای نقش ها و وظایف مدیران و کارکنان
مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آموزش های ضمن خدمت کارکنان، را راهی به سوی توانمندسازی و توسعه مؤثر ایفای نقش ها و وظایف مدیران و کارکنان خواند.
 ١٢:٣٨ - سه شنبه ٣ خرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تبدیل وضعیت استخدامی 646 کارمند غیررسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مشمولین ماده 21 قانون جامع ایثارگران به استخدام رسمی
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای، از تبدیل وضعیت 646 کارکنان غیر رسمی شاغل در این سازمان؛ مشمولین ماده 21 قانون جامع ایثارگران به استخدام رسمی خبر داد.
 ١٤:٢٠ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل امور اجتماعی لبنان: بستر برای کارآفرینی میان ایران و لبنان فراهم است
مدیر کل وزارت امور اجتماعی لبنان در بازدید از مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور در کرج، بهره گیری از همکاری آموزشی با ایران درحوزه های کار آفرینی، مهارت آموزی و فناوری برای جامعه هدف در لبنان را مورد تاکید قرار داد و از بستر سازی در این زمینه خبر داد.
 ٠٨:٢٧ - سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت دوازدهم اردیبهشت ماه روز معلم؛ پیام تبریک معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مربیان
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پیامی با گرامیداشت یاد استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم، از تلاش‌های مربیان این سازمان قدردانی کرد.
 ١٢:١٤ - دوشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد
با ابلاغ دکتر حسینی نیا، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدجواد جامه بزرگی به سمت رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی سازمان منصوب شد.
 ١٠:٥١ - يکشنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه های بزرگداشت هفته کارگر با رویکرد مردمی‌سازی برنامه اصلی وزارت مردم در کرمانشاه اعلام شد
در دومین جلسه ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان کرمانشاه با حضور اعضای ستاد، نمایندگان تشکل های کارگری، کارفرمایی، تعاونی، بازنشستگی، کارآفرینی و ادارات و سازمان های ذیربط و بسیج کارگری در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برنامه های بزرگداشت هفته کارگر با محوریت شعار سال اعلام شد.
 ١١:٢٧ - يکشنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>