نسخه چاپي ارسال به دوست

در بیست و هشتمین سفر استانی؛
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان زنجان سفر کرد

 

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با هدف بازدید از واحدهای صنعتی و مراکز آموزشی دولتی و خصوصی استان زنجان، شرکت در نخستین شورای مهارت زنجان ، شورای هماهنگی ادارات تابعه، دیدار با فعالان اتاق بازرگانی و اصناف، دیدار با کارکنان و نمایندگان روسای مراکز کانون انجمن  های صنفی آموزشگاه های آزاد و پارلمان مربیان و کارشناسان طی سفری دو روزه 7 و 8 آبان ماه به استان زنجان سفر می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون وزیر کار و رئیس سازمان، چهارشنبه،  7 آبان ماه در نخستین روز از بیست و هشتمین سفر استانی خود با فتح الله حقیقی، استاندار زنجان دیدار کرده و در نخستین شورای مهارت استان که به ریاست استاندار در محل استانداری تشکیل می شود، حضور می یابد.

در ادامه هاشمی، در جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه زنجان شرکت می کند و سپس از شرکت ایران ترانسفو و شرکت شیر پگاه زنجان بازدید می کند.

جلسه با اعضای اتاق بازرگانی استان در محل شرکت شیر پگاه برنامه بعدی معاون وزیر کار و  رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،در روز دوم سفر خود به استان زنجان از مرکز: مرکز شهید مفتح، آموزشگاه آزاد گسترش انفورماتیک و مرکز کاهش آسیب های اجتماعی موسسه خیریه روزبه بازدید می کند.

سپس در نشست با نماینده همکاران حضور یافته و با آنان گفتگو می کند.

در ادامه معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با نماینده پارلمان ملی مربیان و کارشناسان استان، روسای مراکز و نماینده کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد گفتگو می کند و به استماع نظرات و پیشنهادات آنان می پردازد.

بنا براین گزارش، هاشمی تا کنون به استان­های بوشهر(دو سفر)، چهارمحال و بختیاری(دو سفر) ، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، البرز( دو سفر)،کرمانشاه، خوزستان، قم ، قزوین، مرکزی، آذربایجان شرقی، اصفهان، ایلام، گیلان  و خراسان جنوبی، کردستان (دو سفر)، لرستان و آذربایجان غربی، گلستان و فارس سفر کرده و استان زنجان مقصد بیست و هشتمین سفر وی است.

 


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١٥:٠٢ | تعداد نمایش خبر : 424
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: